Óvodai jelentkezés 2021/2022

Óvodai jelentkezés a 2021/2022-es nevelési évre

május 3-7 között, minden nap 10-től 16 óráig

Jelentkezni az Óvoda honlapjáról letöltött

"Óvodai jelentkezési lap Csopaki u. 8."

kitöltésével és e-mailben való elküldésével lehet.

Óvodai jelentkezés 2021/2022

A Gyökössy Endre Református Óvodába történő jelentkezés határideje a 2021/2022-es nevelési évre

május 3-7. között lesz, naponta 10-től 16 óráig.

A jelentkezés még nem jelent automatikus felvételt. Az óvodába való felvételről az intézmény vezetője dönt. A felvétel során a református gyermekek élveznek előnyt, melyet lelkészi ajánlással tudnak igazolni.

A felvételről, illetve elutasításról szóló határozatokat a szülők május 16-ig megkapják.

A jelentkezéskor be kell mutatni:

• a gyermek személyazonosításra alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót,
  • a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcímkártya),
  • a szülő személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványát (lakcímkártya),
  • a gyermek tajkártyáját,
  • a gyermek oltási könyvét.

A 19/2021. (III.10.) EMMI határozat értelmében a 2021/2022. nevelési évre a beiratkozás a szokásos rendben és ütemezésben történhet meg, azonban a szülőnek/gondviselőnek nem szükséges feltétlenül személyesen megjelennie az intézményben, hanem elektronikus úton is eljárhat. Utóbbi esetben a szükséges dokumentumokat elegendő a nevelési év megkezdésekor benyújtani.

Fogadják szeretettel óvodánk bemutatkozó videóját: