FIGYELEM!!! Változik az óvodai beiratkozás

A koronavírus-járvány miatti veszélyhelyzetben változik az óvodai beiratkozás ideje és módja. A beiratkozás elektronikusan vagy telefonon történik 2020. április 2 és 17 között.

FIGYELEM!!! Változik az óvodai beiratkozás

A koronavírus-járvány miatti veszélyhelyzetben változik az óvodai beiratkozás ideje és módja. A beiratkozás elektronikusan vagy telefonon történik 2020. április 2 és 17 között.

A köznevelésért felelős miniszter határozata alapján a 2020/2021. óvodai nevelési évre történő beiratkozás az előző évektől eltérően más időpontban és más módon elsősorban - a személyes kontaktus elkerülése végett e-mailben vagy telefonon történik.

Amennyiben a Gyökössy Endre Református Óvodát választja, kérem, töltse le a honlap dokumantumtárában található Jelentkezési lapot vagy a II. kerületi önkormányzat honlapján található Szándéknyilatkozatot és azt kitöltve küldje el a gyokossyovoda@gmail.com címre, vagy telefonon diktálja be a szükséges adatokat. 

Telefonszám: +36/30-386-5325